But he just went on folding, folding, and folding, stuck to his paper — an act of sheer triviality — yet incredibly powerful.

Based on "Ferdydurke" by Witold Gombrowicz and the translation by Danuta Borchardt
I need help - Polish version is deeper.

 

Adres: Zespół Szkół Elektrycznych Nr2, os. Szkolne 26 ,31-977 Kraków,
Współrzędne GPS: N 50°04'39,3'' E 20°02'52,6''

Strona szkoły: http://elektryk2.i365.pl/news.php

mapa: http://elektryk2.i365.pl/viewpage.php?page_id=21
zdjęcia: http://elektryk2.i365.pl/photogallery.php?album_id=3

Szkoła jest położona w starej części Nowej Huty i ma dobry dojazd z centrum Krakowa oraz z dworca PKP i PKS.

Adres internatu:
Internat Zespołu Szkół Elektrycznych nr 2.
os. Szkolne 17
Kraków

Dojazd

Samochodem (z południa i zachodu): na obwodnicy autostradowej Krakowa kierować sią na Kraków Północ, na końcu autostrady zjechać w kierunku Krakowa i jechać północną obwodnicą Krakowa (droga 79) w kierunku na Sandomierz do placu Centralnego w Nowej Hucie, skręcić w aleję Solidarności (kierunek Centrum Administracyjne huty Mittal), następnie w lewo w ulicę Andrzeja Struga i w prawo w ulicę Rydza-Śmigłego. Na końcu ulicy znajduje się wejście do szkoły, gdzie odbywa się Plener.

Samochodem (z północy): od strony Olkusza (droga 94) na rondzie Ofiar Katynia skręcić w lewo, następnie drogą 79 jak wyżej

Samochodem (ze wschodu) drogą 79 dojechać do placu Centralnego, skręcić w prawo w aleję Solidarności i dalej jak wyżej (nie jest to najkrótsza droga, ale najłatwiejsza nawigacyjnie)

Pociągiem: dojechać do stacji Kraków Główny. Stamtąd przejść przez plac Nowaka Jeziorańskiego (Dworcowy) i tunelem pod skrzyżowaniem ulic Lubicz i Pawiej na przystanek tramwajowy. Jechać tramwajem nr 4 w kierunku Wzgórza Krzesławickie do przystanku Struga (12 przystanków, 24 min). Od przystanku do szkoły jest ok 500 m, należy iść ulicą Struga w kierunku północnym i skręcić w prawo w ulicę Rydza-Śmigłego.

Rozkład jazdy linii nr 4 http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktualne/0004/0004rw02.htm

Tramwajem z centrum Krakowa: Z centrum Krakowa można się dostać tramwajami nr 4 (kierunek Wzgórza Krzesławickie) i nr 22 (kierunek Walcownia)

Informacje o Krakowie

http://www.krakow.pl/
http://www.wawel.krakow.pl/en/
http://www.kopalnia.pl/