Tylko z origami modułowym nie zaśniesz na nudnym wykładzie. A i ciekawy wykład wyda ci się lepszy!

XI Plener Origami

Data: 27.04 (piątek) do 29.04 (niedziela).

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Matejki, Aleja Edwarda Dembowskiego 12, 30-540 Kraków?, sp29.szkolnastrona.pl

Informacje na mapie: http://g.co/maps/pxvxf

Noclegi

Ponieważ w centrum Krakowa jest dużo różnych możliwości noclegu na każdą kieszeń, nie organizujemy noclegów. Kilka sugestii dotyczących poszukiwania noclegów:

Wyżywienie

W szkole organizujemy obiady w sobotę i niedzielę. Obiady będą dostępne tylko dla osób, które zgłosiły wykupienie obiadów na karcie zgłoszenia (będzie przygotowana konkretna liczba posiłków). Pozostałe posiłki organizujecie we własnym zakresie. W pieszej odległości od szkoły jest wiele miejsc, gdzie można zjeść.

Rejestracja i opłaty

Jak co roku Plener jest imprezą składkową. Ze składki pokrywamy koszty przelotu i zakwaterowania gościa specjalnego, papieru do składania, kawy i ciastek. Cała kwota jest przeznaczona na pokrycie kosztów organizacji Pleneru, wszyscy organizatorzy pracują społecznie.
Tak samo jak w poprzednich latach składka plenerowa wynosi 80 zł. Ponieważ Plener nie jest działalnością gospodarczą, nie możemy wystawić faktur.
Przewidujemy zniżki dla osób, które zarejestrują się wcześniej, do 31 marca i dla osób, które poprowadzą warsztaty.

31.03.2012 – nadsyłanie materiałów do biuletynu
31.03.2012 – rejestracja ze zniżką
15.04.2012 – koniec rejestracji (po tym terminie nie możemy zapewnić obiadów)