Paper Structures

Galicyjskie Spotkania z Origami

Lecz on składał, a składając składał i składał, jakoś tak składając, tak się zaskładał w składaniu swoim, tak był absolutny w tym składaniu, że składanie, będąc skończenie trywialnym, było jednak zarazem przemożne.

Na podstawie "Ferdydurke" W. Gombrowicza

23 stycznia 2013 (środa) krecbibl1w godz. 16.00 - 18.00 w Nowohuckiej Bibliotece Publicznej Filia 5 (os. Zgody 7) odbędą się warsztaty origami poświęcone kręciołkom. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby (nie tylko dzieci, dzieci do lat 7 pod opieką osób dorosłych). Zgłoszenia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 12 642 16 43 (osobom niezgłoszonym nie gwarantujemy miejsc).

krecbibl2krecbibl3krecbibl4